REUTERS/Ian Walton

VIDEO Chelsea zamalo ispustio 3-0 prednost protiv davljenika

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.12.23. | 15:50

Danas je na rasporedu još pet utakmica Premier lige.

Nogometaši Chelseaja pobijedili su u gostima Luton sa 3-2 u utakmici 20. kola engleske Premier lige.

Chelsea je odlično ušao u susret te je na odmor otišao s 2-0 prednosti golovima Colea Parmera u 20. (VIDEO) i Nonija Maduekea iz dosta nezgodne pozicije u 37. minuti (VIDEO). Palmer je u 70. povisio na tri razlike (VIDEO) i činilo se kako će Bluesi upisati laganu pobjedu protiv 18. momčadi lige. No, Luton je u periodu od 80. do 86. minute prilično zakomplicirao život Londončana golovima bivšeg Bluesa Rossa Barkleya nakon ubačaja iz kluba (VIDEO) i Elijaha Adebaya (VIDEO). Ipak, do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao. Chelsea je upisao osmu pobjedu u prvenstvu i sa 28 bodova zauzima 10. mjesto na tablici. Luton je na 18. poziciji sa 16 bodova.

Danas se igra još pet utakmica Premier lige, od kojih su njih četiri počele u 16 sati. (G)