REUTERS/Alberto Lingria

VIDEO Calhanoglu i Lautaro rastužili Pašalića

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 04.11.23. | 20:22

Ovom pobjedom Inter se dodatno učvrstio na vrhu ljestvice, dočim je Atalanta ostala peta

Nogometaši milanskog Intera nastavljaju dominirati ove sezone u talijanskoj Serie A, u 11. kolu svladali su u Bergamu Atalantu 2-1.

Inter je poveo u 40. minuti kada je turski nogometaš Calhanoglu realizirao udarac s bijele točke. U 57. minuti je Calhanoglu bio asistent, a neumoljivi Lautaro Martinez je postigao pogodak za 2-0. Argentinac Martinez je uvjerljivo najbolji strijelac Serie A, ovo mu je bio već dvanaesti ligaški pogodak ove sezone.

Do kraja je domaćin samo smanjio na konačnih 1-2. Strijelac je bio Scamacca u 61. minuti, a šest minuta ranije u igru je za Atalantu ušao hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Ovom pobjedom Inter se dodatno učvrstio na vrhu ljestvice. Ima pet bodova više od drugoplasiranog Juventusa, ali klub iz Torina ima utakmica manje. Atalanta je ostala peta.

AtalantaInterSerie AMario PašalićHakan CalhanogluLautaro MartinezGianluca Scamacca