Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 20.08.17. | 18:50

Zabio je Santini drugi gol na utakmici...

U tijeku je i treće kolo francuske Ligue 1.

Naš Ivan Santini na kraju nije napustio redove Caena ovog ljeta, iako je bilo dosta priče o tome da će naš povremeni reprezentativni napadač promijeniti sredinu. Najsretniji s tim su u klubu, jer je naš Santini pogodio u današnjem gostujućem slavlju njegovog Caena nad Lilleom. Santini je zabio za 2:0 u 69. minuti na asistenciju Rodelina, dok je prvi gol djelo Da Silve u 5. minuti. Caenu je ovo prva pobjeda u tri kola, uz koju imaju i dva poraza.

Uz njih, susret su odigrali i Marseille protiv Angersa.  Marseille je ponovno razočarao nakon remija u Domžalama u sklopu playoffa Europske lige, danas je ostalo samo 1:1. Poveo je Marseille u 17. minuti preko N'Jiea, da bi Angers izjednačio preko Ekambija u 70. minuti.