REUTERS/Juan Medina

VIDEO Cadiz i Mallorca i dalje u 'opasnim zonama' nakon remija

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 28.04.24. | 16:18

U prvom nedjeljnom susretu 33. kola španjolske La Lige nije bilo pobjednika, nogometaši Cadiza i Mallorce su remizirali odigravši 1-1.

Cadiz je ostao u opasnoj zoni, na 18. mjestu te je i dalje šest bodova iza Mallorce koja je na 16. poziciji. Između njih je Celta koja ima pet bodova više od Cadiza.

Dvoboj je počeo vrlo loše za domaćina jer je Mallorca povela već u 12. minuti. Lijepo se iz drugog plana ubacio Muriqi te je glavom pogodio domaću mrežu za 1-0. Izjednačenje je uslijedilo u 59. minuti, a gostujući igrač Mascarell je pogodio vlastitu mrežu za konačnih 1-1.

Još se tri utakmice 33. kola igraju ove nedjelje, a posljednja utakmica kola odigrat će se u ponedjeljak. Sastaju se Barcelona - Valencia. (Hina)