DANI FERNANDEZ/UESYNDICATION

VIDEO Budimir donio bod Osasuni u remiju s Cadizom, zabio s bijele točke

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 10.12.23. | 20:36

Hrvatski napadač nastavio je sa sjajnim izadnjima ove sezone

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Budimir postigao je još jedan pogodak za Osasunu koja je u 16. kolu španjolskog nogometnog prvenstva osvojila jedan bod odigravši 1-1 na gostovanju u Cadizu

Povela je domaća momčad u 19. minuti, a strijelac je bio Roger Marti. Osasuna je na izjednačenje čekala do 70. minute, kad je Ante Budimir bio uspješan izvođač kaznenog udarca i tako postigao svoj osmi prvenstveni pogodak u ovoj sezoni.

Video golova pogledajte OVDJE.

Osasuna sada ima 16 bodova i još uvijek je na 14. mjestu, ali se bodovno izjednačila s Alavesom i Villarrealom. Cadiz je s 13 bodova na 17. poziciji, posljednjoj koja donosi ostanak u elitnom razredu španjolskog nogometa.