
VIDEO: Brazil i bez Neymara do četvrtfinala Cope
Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 22.06.15. | 11:12
Utakmicama u skupini C završeno je natjecanje po skupinama na Copa Americi.
Posljednje reprezentacije koje su ugrabile mjesto u četvrtfinalu su Brazil, Peru i Kolumbija.
Brazil je bez svoje glavne zvijezde Neymara, koji je dobio četiri utakmice suspenzije zbog 'divljanja' poslije poraza od Kolumbije na što se Brazilski nogometni savez ipak nije žalio, s 2:1 svladao Venezuelu.
Brazilu su pobjedu vrijednu prolaza i osvajanja prvog mjesta u grupi donijeli Thiago Silva u devetoj i Firmino u 51. minuti. Poraz Venezuele je ublažio Fedor u 84. minuti.
U drugoj utakmici u skupini Kolumbija i Peru su odigrali bez pogodaka te su tako u četvrtfinale prošli Brazil, Peru i Kolumbija. Brazilci su skupili šest bodova, a Peru i Kolumbija po dva manje. Kolumbija je mjesto među osam najboljih izborila kao jedna od dviju najboljih trećeplasiranih reprezentacija iz svake skupine.
Osim Kolumbije iz ove grupe C, to je i Urugvaj iz skupine B, a otpao je Ekvador iz grupe A.
Četvrtfinale počinje 24 lipnja. Domaćin Čile i branitelj naslova Urugvaj prvi će u borbu za polufinale, u noći sa srijede na četvrtak, potom igraju Bolivija i Peru, Argentina i Kolumbija, a u noći sa subote na nedjelju Brazil i Paragvaj.
Copa America, rezultati, 3. kolo skupina C:
Brazil - Venezuela 2:1 (Silva 9', Firmino 51'/Fedor 84')
Kolumbija - Peru 0:0
Parovi četvrtfinala Copa Americe:
Čile - Urugvaj
Bolivija - peru
Argentina - Kolumbija
Brazil - Paragvaj
(Foto: Action Images)
Germanijak pratite i na našoj Facebook stranici!
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.