Marco Iacobucci / ipa-agency.net

VIDEO Bradarić asistirao u remiju, Pašalić svladao Erlića

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 20.08.23. | 20:43

Odigrane su dvije od četiri utakmice današnjeg talijanskog rasporeda

Prvo iznenađenje u novoj sezoni talijanskog nogometnog prvenstva dogodilo se na Olimpijskom stadionu u Rimu gdje su favorizirana Roma i Salernitana igrale 2.2 (1-1), a hrvatski igrač Domagoj Bradarić upisao je asistenciju za goste.

Romu je u prednost doveo Belotti (17), na 1-1 poravnao je Candreva (36), da bi u nastavku utakmice ta dvojica igrača potigla po još jedan gol. Ovoga puta, Candreva (49) je bio pvi, on je sjajnim udarcem iskosa s desne strane iskoristio ubačaj Bradarića za preokret da bi Belotti (82) glavom nakon kornera spriječio senzaciju.

Bradarić je odigrao čitav susret za Salernitanu.

Čitav susret za Sassuolo odigrao je Martin Erlić u 0-2 (0-0) domaćem porazu od Atalante za koju je Mario Pašalić odigrao prvo poluvrijeme. Oba gola gosti iz Bergama postigli su u završnici dvoboja, prvog De Ketelaere (84), a drugog Zortea (90+3).