Action Images/John Clifton

VIDEO Bilić u derbiju kola poražen od najskuplje momčadi lige

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 03.11.23. | 18:30

Al Fateh je dobro parirao Al Hilalu, ali nisu uspjeli izbjeći poraz

U derbiju 12. kola saudijskog prvenstva, Al Fateh je na domaćem terenu poražen od Al Hilala s 0-2. Bio je to okršaj momčadi koju vodi Slaven Bilić protiv sastava koji je na 1. mjestu prvenstvene ljestvice, a treba reći i kako Al Hilal ima najskuplju momčad lige prema Transfermarktu.

Bilićeva momčad u minusu se našla već u 5. minuti susreta, kada je Aleksandar Mitrović sigurno realizirao jedanaesterac. Iako je Al Fateh dobro parirao bogatijem i favoriziranom Al Hilalu, do izjednačenja ipak nisu uspjeli stići. Dapače, Nasser Al Dawsari je u 93. minuti sjajnim pogotkom postavio konačnih 0-2.

Gol Mitrovića za 0-1 pogledajte OVDJE (Sportklub)

Gol Al Dawsarija za 0-2 pogledajte OVDJE (Sportklub)

Ovim porazom, Al Fateh je ostao na 4. mjestu s 23 boda, no mogli bi pasti za pokoje mjesto nakon što se 12. kolo kompletira. Al Hilal se učvrstio na vodećoj poziciji s 32 boda, sedam više od Al Nassra, koji ima i utakmicu manje. (I.M.)