Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 30.09.17. | 18:11

Odrađeno je pet utakmica sedmog kola Premiershipa.

West Ham Slavena Bilića uspio je doći do pobjede u sedmom kolu engleskog prvenstva kod kuće protiv Swansea u 90. minuti. Junak Bilićeve momčadi bio je Diafra Sakho, koji je u 90. minuti pospremio loptu u mrežu za vrijedna tri boda i barem nakratko, spas Bilićevog posla.

'Čekićari' ne stoje baš najbolje ove sezone, ovo im je tek druga prvenstvena pobjeda i u donjem su dijelu tablice.

Harry Kane trpa kao na traci! U opasnosti i Shearerov rekord (VIDEO)

Potpuno suprotno stanje je na Old Traffordu. Momčad Josea Mourinha nastavlja s uvjerljivim partijama i 'trpanjem' mreža protivnika. Danas je nastradala posljednja momčad Premiershipa, Crystal Palace, koju su 'Crveni vragovi' svladali sa 4:0. Golijadu je već u trećoj minuti otvorio Mata nakon lijepe akcije, a nastavio Fellaini dvama golovima, u 35. i 49. minuti, a konačan rezultat postavio je Lukaku četiri minute prije kraja. United je na čelu tablice sa šest pobjeda i jednim remijem.

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/lG8n9arp03Q" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Do pobjede je stigao Stoke City, koji je kod kuće svladao Southampton sa 2:1, Bournemouth i Leicester su odigrali susret bez pogodaka, dok su WBA i Watford podijelili bodove. Bilo je 2:2, a bod gostima donio je Richarlison u petoj minuti sudačke nadoknade.