REUTERS/Juan Medina

VIDEO Atletico slomio Betis pred svojim navijačima

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 03.03.24. | 19:18

Atletico je s 55 bodova čvrsto na četvrtoj poziciji

Atletico Madrid svladao je u nedjelju na Metropolitano stadionu seviljski Betis s 2-1 u dvoboju 27. kola španjolske LaLige.

Domaća momčad je povela u 8. minuti uz pomoć trojice gostujućih igrača. Bellerinov pokušaj ispucavanja je bio nespretan i loš pa je pogodio svog suigrača Pezzelu od kojeg se lopta odbila u vratara Betisa Rui Silvu, a od njega u mrežu. Alvaro Morata je u 28. minuti mogao udvostručiti prednost Atletica, ali je Rui Silva obranio kazneni udarac. Španjolski reprezentativni napadač se za promašaj iskupio u 44. minuti kad je pogodio za 2-0.

Konačnih 2-1 postavio je u 62. minuti William Carvalho preciznim udarcem s gotovo 25 metara, ali Betis nije uspio izbjeći peti poraz u prvenstvu.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Atletico je s 55 bodova čvrsto na četvrtoj poziciji, dok je Betis ostao na šestom mjestu s 42 boda. Vodeći Real Madrid ima 66 bodova, sedam više od drugoplasirane Girone koja ima utakmicu manje.