REUTERS/Jon Nazca

VIDEO Atletico dva puta vodio, pa na kraju kiksao na gostovanju

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 24.02.24. | 22:49

Osim utakmice Barcelona - Getafe (4-0), danas su odigrane još dvije utakmice LaLihe.

Atletico je poveo već u 2. minuti utakmice kada je Angel Correa iz blizine realizirao dodavanje Reinilda. Luka Romero izjednačio je u 27. jakim dalekometnim udarcem te se s rezultatom 1-1 otišlo na odmor. Još jedan majstorski gol vidjeli smo u 57. kada je Rodrigo De Paul zabio nakon dugačkog solo-prodora, da bi samo sedam minuta kasnije fenomenalnim udarcem vanjskom Romero zabio svoj drugi pogodak na utakmici za konačnih 2-2.

Golove možete pogledati OVDJE.

Nogometaši Alavesa i Mallorce odigrali su 1-1 u drugoj utakmici subotnjeg programa 26. kola španjolskog prvenstva.

Mreže su mirovale sve do 76. minute, kad je domaću momčad u vodstvo doveo Carlos Benavidez. Nogometaši Mallorce ipak su uspjeli iz Baskije otići neporaženi zahvaljujući Matiji Nastasiću koji je u 88. minuti postigao gol za konačnih 1-1.

Golove pogledajte OVDJE.

Alaves s 29 bodova trenutačno zauzima 12. mjesto, dok je Mallorca na 16. poziciji s 24 boda, sedam više od prve momčadi koja se nalazi u zoni ispadanja, a to je Cadiz. Andaluzijska momčad ima utakmicu manje od Mallorce.