Screenshot
Screenshot

VIDEO Ante’s on fire! Budimir zabio dva pogotka za Osasunu, osigurao je svojoj momčadi važnu pobjedu protiv Cadiza!

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 17.02.24. | 17:46

Sjajno je poentirao glavom!

Ante Budimir je u formi života! Hrvatski napadač sada je zabio dva pogotka Cadizu u slavlju svoje Osasune 2-0 u 25. kolu La Lige. Prvo je Ante poentirao glavom s 11 metara u 63.minuti nakon dodavanja Garcije, da bi onda u samoj završnici još jednom matirao Ladesmu. Drugi pogodak zabio je u prvoj minuti sudačke nadoknade kad je Cadiz bacio sve karte u napad, ali je domaćin preko hrvatskog napadača uspio kazniti njihov 'nemar' u obrani.

Ante je protiv Cadiza zabio 12. i 13. pogodak ove sezone u La Ligi, čime je došao do četvrtog mjesta na ljestvici strijelaca. Najbolji topnik La Lige trenutno je Bellingham s 16 pogodaka, dok su manje od Budimira zabijali igrači kao što su Griezmann 11), Lewandowski (10), Moreno (10), Rodrygo (8) i drugi.

Prvi pogodak Budimira pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Drugi pogodak Budimira na utakmici pogledajte OVDJE (Arena Sport)

S ovom pobjedom Osasuna je dogurala do 11. mjesta La Lige, dok je Cadiz ostao u zoni ispadanja, na 18. mjestu.