REUTERS/Marcelo Del

VIDEO Andalužani 'post Raketa eru' započeli pobjedom i skočili na 15. mjesto

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 05.02.24. | 23:31

Heroj pobjede bio je Marokanac En-Nesyri

U posljednjem susretu 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je na gostovanju pobijedila Rayo Vallecano sa 2-1 prekinuvši niz od četiri kola bez pobjede.

Sva tri gola pala su u prvom dijelu, a junak susreta bio je dvostruki strijelac Youssef En-Nesyri.

Marokanski napadač je doveo goste u vodstvo u 19. minuti, izjednačio je Isi Palazon u 29. minuti, no En-Nesyri je u posljednjim trenucima prvog dijela doveo Sevillu do nove prednosti.

U nastavku susreta Rayo Vallecano je imao nekoliko prilika za izjednačenje, no rezultat se više nije promijenio.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Sevilla je tek četvrtom pobjedom ove sezone napredovala na 15. mjesto sa 20 bodova, tri više od zone ispadanja, dok je Rayo na 13. mjestu sa 24 boda.

Na vrhu je Real Madrid sa 58 bodova, dva više od Girone, a Barcelona je treća sa 50 bodova.