Screenshot Sportklub

VIDEO Ajax jedva spasio bod

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 17.03.24. | 19:16

Šutalo i Sosa nisu bili u zapisniku, Medić je ostao na klupi

Ajax je u 26. kolu nizozemskog nogometnog prvenstva nastavio seriju loših rezultata odigravši 2-2 na gostovanju kod Sparte.

Četvrti je to ogled Kopljanika u nizu bez pobjede u svim natjecanjima, dok je u prvenstvu u zadnjih šest kola najtrofejniji nizozemski klub samo jednom slavio.

Sparta Rotterdam je povela u 28. minuti golom Arna Verschuerena (VIDEO), a isti je igrač u 47. minuti povisio na 2-0 (VIDEO). Smanjio je Chuba Akpom u 65. minuti (VIDEO), a na 2-2 je izjednačio Steven Bergwijn u 88. minuti (VIDEO - Sportklub).

Josip Šutalo nije nastupio za Ajax zbog ozljede, a u sastavu nije bilo niti Borne Sose dočim je Jakov Medić ostao na klupi.

Na vrhu ljestvice je PSV sa 69 bodova i susretom manje, Feyenoord je drugi sa 62 boda, dok Twente na trećem mjestu ima 53 boda. AZ je četvrti (49), a Ajax peti (41).