Davor Javorovic/Pixsell
Davor Javorovic/Pixsell

Velikan dovodi Bota: “Ogromne su šanse da ga angažiraju”

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 26.11.24. | 18:45

Ako bi se ove najave obistinile, Osijek bi doživio veliki udarac uoči zimskog prijelaznog roka

Brazilski Flamengo će 9. prosinca održati izbore za predsjednika. Kandidati su Rodrigo Dunshee, Luiz Eduardo Baptista i Maurício Gomes de Mattos, glasat će članovi kluba, a a izbori bi mogli biti važni i za hrvatski nogomet.

Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)

Naime, jedan od kandidata - Luiz Eduardo Baptista - prema informacijama brazilske Bole, u ured sportskog direktora namjerava dovesti Joséa Bota, trenutnog sportskog direktora Osijeka.


Slaven Belupo - Osijek

Cjelokupnu ponudu za drugu utakmicu 15. kola HNL-a koju će u Koprivnici odigrati nogometaši Slaven Belupa i Osijeka s početkom u 15 sati (Max Sport 1) pogledajte ovjde:

(3.30) Slaven Belupo (3.40) Osijek (2.20)

ODIGRAJ ODMAH!


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.

"Luiz Eduardo Baptista neće službeno potvrditi, ali šanse da José Boto bude angažiran su ogromne", piše Bola.

Isti izvor navodi da je Baptista favorit na izborima, a ako bi se ove najave obistinile, Osijek bi doživio veliki udarac uoči zimskog prijelaznog roka, tijekom kojeg će se trebati riješiti pitanje isteka ugovora kod nekoliko igrača, kao i pojačati momčad uoči drugog dijela sezone.


HNL, 15. kolo

Petak, 29. studenog

Varaždin - Šibenik 2-1

Subota, 30. studenog

Slaven Belupo - Osijek, 3-2

Rijeka - Gorica 1-0

Nedjelja, 1. prosinca

Lokomotiva - Istra 1961, 1-2

Hajduk - Dinamo 1-0


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.



Tagovi

Hrvatska nogometna ligaHNLJose BotoNK OsijekOsijek

Ostale Vijesti