TIJEK UTAKMICE: Austria preokrenula vodstvo Osijeka (1:2)

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 17.08.17. | 21:55

Pratite s nama čudesan Osijek od 20:45!

95' - Kraj utakmice. Osijek je izgubio na domaćem terenu i ostalo mu je malo šanse u uzvratu.

90' - Igra se još četiri minute sudačke nadoknade, ima li Osijek šanse za čudo?

83' - Još sedam minuta nade za Osijek. Zekićje uveo Peroševića i Jambora, ali za sada bez učinka.

69' - Još jedna velika šansa za Austriju. Opasni Monchein ovaj puta, srećom, nije bio precizan.

63' - Odmah uzvraća i Osijek. Grezda se našao u dobroj šansi ali je pucao tik iznad grede!

61' - Austria je mogla odmah povećati prednost. Stopostotne šanse u istoj akciji propustili su Pires i De Paul!

60' - Austria vodi 2:1! Holzhauser je sjajno izveo slobodni udarac i pogodio za vodstvo svoje momčadi.

53' - Osijekl je dobro ušao u nastavak, već je imao dva soldina pokušaja, preko Ejupija i Šorše.

46' - Zekić je u nastavku utakmice umjesto Petrovskja uveo Pušića.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme. Sretno Osječe u nastavku.

45' - Kraj prvog dijela! Nakon vrlo aktivnih prvih 25 minuta, utakmica se u nastavku smirila.

38' - Nakon dobrog ulaska Osijeka u utakmicu, Austrija u drugoj polovici poluvremena izgleda bolje.

26' - Šteta! Monschein je izjednačio udarcem s desne strane. Ajmo Osječe!

20' - Penal za Osijek kojeg, nažalost, nije iskoristio Borna Barišić.

17' - Odmah Austria uzvraća, dalekometni udarac sreća odsjeda na gredi...

15' - GOOOOOL! Brzo je Osijek izveo jedan slobodan udarac, lopta je stigla do Ejupija, a ovaj je šalje pod vratara gostiju za veliko vodstvo Osijeka!

7' - Osijek je imao par opasnih prodora, ali zasad se odmjeravaju snage...

1' - Počela je utakmica! Sretno, Osijek!

0' - Prisjetimo se i naših najava:

>>Osijek na ispunjenom Gradskom vrtu traži nastavak nevjerojatne serije

>>Hajduk nikada nije prošao Engleze; Dinamo i Osijek stopostotni protiv klubova iz Albanije, odnosno Austrije

****

I  treći naš europski protivnik, Osijek, od 20:45 igra svoju veliku utakmicu playoffa Europske lige, gdje u 20:45 u Gradskom vrtu dočekuju bečku Austriju.