
Uvjerljivi Rudeš se dodatno odvojio na vrhu 1. NL, Gudelj i Kovačević presudili Kustošiji
Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 02.12.22. | 17:48
Bila je to njihova 11. pobjeda u ovoj sezoni
Nogometaši Rudeša ostvarili su novu pobjedu u Prvoj NL, ovaj put su svladali Kustošiju 2:0 u 17. kolu te sve čvršće stoje na prvom mjestu ljestvice.
Utakmica se igrala u Kranjčevićevoj ulici, Kustošija je nominalno bila domaćin, a Rudeš su do pobjede odveli strijelci Tomislav Gudelj u 31. i Krešimir Kovačević u 82. minuti. Prednost Rudeša na vrhu sve je veća pa tako trenutačno ta momčad ima osam bodova više (36-28) od prvog pratitelja Solina. Cibalia uz utakmicu manje ima čak 11 bodova manje od Rudeša.
U drugom odigranom susretu 17. kola ovog petka Hrvatski dragovoljac i Solin su remizirali 3:3. Gosti su vodili tri puta nakon golova Chinedua (13.), Tomića (52.) i Topića (66.), ali su domaćinu jedan bod osigurali Amoateng (29.), Perić (60.) i Tomić koji je u 69. minuti dao autogol.
Hrvatski dragovoljac i dalje je posljednji na ljestvici. Ima utakmicu više i tri boda manje BSK-a.
(Hina)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
Dota
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.