Ušao u igru i nakon minute zabio za pobjedu: Atiemwen heroj Dinama (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 05.11.20. | 21:10

Dinamo ostvario prvu pobjedu u grupi.

Teško da je tko mogao očekivati ovakav ogled Dinama i Wolfsbergera na Maksimiru.

Iako je kao uvertira za ovaj susret bilo puno govora o desetkovanim momčadima zbog pandemije koronavirusa, Dinamo i Wolfsberger odigrali su iznimno tešku utakmicu bez previše prilika, ali je hrvatski prvak na koncu slavio 1:0.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo gotovo nijedno veće uzbuđenje, nego je na samom kraju drugi žuti upisao Taferner zbog čega je ipak olakšao posao Dinamu.

U drugom dijelu ritam se nije previše promijenio - bilo je više žutih kartona nego udaraca u okvir vrata oba golmana.

I tako je sve do 75. minute rezultat na semaforu pokazivao mirnodopskih 0:0, ali je tada u igru ušao Atiemwen umjesto Moharrramija.

Samo minutu kasnije, Nigerijac se nakon odličnog ubačaja Majera sjajno snašao u šesnaestercu te lijevom nogom pogodio za, kako će se ispostaviti, presudno vodstvo i tako donio Dinamu prvo slavlje u skupini.

Modri su tako izbili na prvo mjesto (pet bodova) ispred Austrijanaca koji imaju četiri boda, baš kao i Feyenoord koji je bio bolji od Vlašićevog CSKA-a s 3:1.

U sljedećem kolu, Dinamo će gostovati kod Austrijanaca.