U Rusiji minimalna slavlja domaćina (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 18.08.14. | 22:22

U ponedjeljak su odigrane dvije utakmice četvrtog kola ruske prve lige, a većih iznenađenja nije bilo.

U prvoj utakmici dana, Terek je kod kuće s minimalnih 1:0 slavio protiv Mordoviaa Saranska, susjeda na ljestvici ruske Premier lige. Domaćine je u vodstvo doveo Ucijev u 69. minuti. Terek je sa sedam bodova sada osmi u prvenstvu, a M. Saransk je mjesto lošiji sa četiri boda.

Daleko uzbudljivija utakmica bila je ona između Kubana i Amkara, koja je završila također 1:0 pobjedom domaćina, ali tek u sudačkoj nadoknadi. Zahvale za tri boda idu iskusnom 34-godišnjem Rumunju Gheorgheu Bucuru, koji je bio precizan u 92. minuti. Gosti su od 65. minute bili s igračem manje zbog isključenja Ogudea, koji je dobio crveni karton.

Druga je to ovosezonska pobjeda Kuban Krasnodara, koji je trenutno osmi na ljestvici, dok je Amkar ostao na začelju sa samo jednim bodom.