Tudorov PAOK šesticom do uvjerljive pobjede u grčkom Kupu

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 03.12.15. | 19:53

U drugom kolu grčkog nogometnog Kupa PAOK, kojeg vodi Igor Tudor je s uvjerljivih 6:2 slavio na gostovanju kod Chania.

Nakon što su domaćini u trećoj minuti načeli mrežu gostiju, zahvaljujući Stamatisu, u 20. minuti je uslijedio odgovor PAOK-a.

Prvo je precizan bio Jairo, a onda potom Sabo dvaput - u 23. i 41. minuti. U završnici prvog poluvremena je Chania ostala s igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Brilakis, a gosti su u drugih 45 minuta igre uspjeli postići još tri pogotka, čime su 'zakaparili' visoku pobjedu.

Strijelci su bili Mystakidis u 61. i Pelkas u 64. minuti, a Sabo je 'stavio točku na i' svojim trećim golom na utakmici, pet minuta prije kraja. Domaćini su u 80. minuti malo ublažili poraz nakon što je Lita iskoristio penal. Dodajmo da je 27-godišnji bivši član Rijeke Marin Leovac ušao u igru u 71. minuti kod vodstva PAOK-a 5:1.

PAOK ima dvije pobjede u svojoj C skupini u kojoj je na vrhu ispred Panthrakikosa i Chanije, koji imaju po tri boda te Olympiakosa Volosa koji je zasad bez bodova.

Grčki Kup, drugo kolo:

Chania - PAOK 2:6 (Stamatis 3', Lita 80' 11m/Jairo 20', Sabo 23', 41', 85', Mystakidis 61', Pelkas 64')