
Tuchel nahvalio 'Bombardera' Zvonareka: „Zabavno ga je vidjeti na treninzima, naporno radi i zaslužio je ovo!“
Vrijeme Čitanja: 2min | pon. 13.05.24. | 08:00
Mladi Hrvat u svojem prvom startu u dresu Bayerna postigao je i prvijenac u Bundesligi
Do kraja svojeg života pamtit će Lovro Zvonarek 12. svibnja i pogodak kojeg je postigao Wolfsburgu u pretposljednjem kolu prvenstva. U svojem prvom startu za prvu momčad Bayerna, mladi Vatreni uspio je matirati jedinicu Vukova Casteelsa i tako utabati put svojoj momčadi do pobjede. Na kraju su Bavarci slavili s 2-0, a nakon Lovrinog prvijenca iz 4. minute, u listu strijelaca se devet minuta kasnije upisao i Goretzka.
Prouči cjelokupnu ponudu na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)
Zvonarek je na terenu bio do 90. minute kad ga je zamijenio 18-godišnji Danac Jonathan Asp Jensen, a zanimljivo je kako su mu Abendzeitung München i SportX dali ocjenu dva što ga čini jednim od najboljih igrača utakmice uz Müllera i Goretzku čini jednim od najboljih igrača utakmice (Nijemci ocjenjuju igrače od 1 do 5, s tim da je 1 najbolja, a 5 najgora ocjena).
"Lovro je pravi karakter, naporno radi i zaslužio je ovo. Imali smo puno ozlijeđenih igrača, a on je iskoristio svoju šansu. Zabavno ga je vidjeti na treningu, a danas je bio odličan", rekao je nakon utakmice Thomas Tuchel kojem je ovaj ogled bio oproštaj od Alianz Arene budući da na kraju sezone napušta Bayern te da njegova momčad u posljednjem kolu gostuje kod Hoffenheima.
Lako moguće da si je Zvonarek ovom utakmicom 'kupio' minutažu i u posljednjoj utakmici sezone, a njemački mediji nakon utakmice ništu štedili riječi hvale na račun mladog Hrvata pa su ga tako, između ostalog, nazvali i - Bombarder!
Podsjetimo, uskoro će biti dvije godine otkako je Zvonarek stigao u Bayern iz Slaven Belupa u transferu teškom 1.8 milijuna eura, a ove sezone je igrajući za mladu momčad minhenskog giganta skupio 26 nastupa, 10 pogodaka i osam asistencija, dok mu je pogodak Wolfsburgu prvijenac za prvu momčad u ukupno četvrtom nastupu.
Thomas Müller with Lovro Zvonarek after the game
— Bayern & Germany (@iMiaSanMia) May 12, 2024
📸 @FCBayern pic.twitter.com/4QJdwruqwC
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Mali Nogomet
Ragbi
Stolni Tenis
Dota
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.