Trojica Varaždinaca produljila ugovore, jedan od njih je i ponajveća zvijezda momčadi
Vrijeme Čitanja: 2min | uto. 14.11.23. | 08:44
Sva trojica će u klubu biti do 2026. godine.
Niko Domanić, Antonio Boršić i Michele Šego potpisali su novi ugovor s Varaždinom. Tri prvotimca šestoplasirane momčadi HNL-a stavili su svoj potpis na ugovor koji ih s klubom veže do 2026. godine.
Prouči cjelokupnu ponudu za nogomet na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)
Domjanić je izdanak Varaždinove škole nogometa, igra na mjestu isturenog napadača, a iako ove sezone još uvijek nije pronašao put do suparničke mreže, u klubu vjeruju da je baš on budućnost kluba.
Antonio Boršić je pak u Varaždin stigao prije početka ove sezone. Prethodno je igrao za Rudeš, dok je ranije u karijeri nosio dresove Dubrave TK, Vrapča i NK Zagreba. Iako se prvotno na njega gledalo kao rezervnu opciju na lijevom beku, Boršić se sjajnim izvedbama u prvom dijelu sezone prometnuo u prvotimca, a dosad je za Varaždin skupio 13 nastupa uz dvije asistencije.
Što se tiče Šege i njegove odluke da ostane u Varaždinu, to zapravo nikoga ne iznenađuje. U klub je stigao prije dvije godine, s tim da je prvo sezonu 21./22. bio na posudbi iz Hajduka. Od početka prošle sezone, kad je postao i U21 reprezentativac, trajno je postao član Varaždinaca, a jako dobrim igrama izborio se i za mjesto u U21 reprezentaciji koja je prije početka sezone bila na Euru za mlade u Rumunjskoj i Gruziji.
Šego je karijeru započeo u Adriaticu, potom je preselio u Hajduk, da bi onda potpunu afirmaciju stekao u Varaždinu. Uz Zeleniku, Brodića i kapetana Postonjskog je ponajbolji igrač momčadi, a ove sezone je u 11 nastupa skupio tri asistencije.
Varaždin je nakon 14 kola na šestom mjestu HNL-a sa 17 osvojenih bodova. Nakon reprezentativne stanke ih očekuje utakmica protiv Rijeke na domaćem terenu (25. studenog, 15 sati), nakon čega ih očekuju dvije utakmice protiv Istre 1961, prvu gostujuću u prvenstvu (1. prosinca, 17 sati), a onda i domaću u Kupu (5. prosinca, 16 sati).
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.