Trenčin hrvatskog napadača produžio veliku krizu Dinamovog suparnika u EL!

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 02.09.18. | 19:20

Pobjednički pogodak zabili u 89.

U sedmom kolu prvenstva Slovačke susreli su se Trenčin i aktualni prvak Spartak iz Trnave s kojim će Dinamo odigrati dvije utakmice u skupinama Europske lige. Domaćin Trenčin slavio je pogotkom Sleegersa u 89. minuti, dok je Antonio Mance zaradio žuti karton u 39. minuti te je igru napustio u 59.

Zanimljivo, iako su oba kluba odlično igrala u Europi ove sezone, Spartak je izborio skupine EL, a Trenčin je s ukupnih 5:1 izbacio slavni Feyenoord, u prvenstvu slovačke igraju prilično slabo.

Trenčin je ovom pobjedom ipak skočio na četvrto mjesto sa sedam bodova i utakmicom manje od vodećeg Slovana, a trnavski Spartak, s kojim će se Dinamo sučeliti 25. listopada (Trnava) i 8. studenog (Zagreb) nalazi se na sedmom mjestu s tek osam osvojenih bodova iz osam kola.

(Foto: Trenčin)