Trabzonspor uspio otkinuti bod Fenerbahčeu

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 15.09.14. | 09:00

Odigrane su tri utakmice drugog kola turske Superlige.

Fenerbahče nije uspio doći do druge pobjede u sezoni. U gostima kod Trabzonspora odigrao je bez pogodaka, a bodovi su se dijelili i preostale dvije utakmice jučerašnjeg programa.

Kasimpasa i Mersin nisu uspjeli doći do prvog slavlja, odigravši 2:2. Domaćini su lovili zaostatak od 2:0 još iz prvog poluvremena kada je dvaput precizan bio Tita, a mogla je momčad Kasimpasa i do pobjede, da Babel nije promašio penal u 68. minuti. Bio bi to pogodak za izjednačenje, ali barem bod je osigurao Büyük u 82. minuti utakmice.

Istim rezultatom i gotovo istim tijekom, završen je susret Gaziantepspora i Erciyesspora, u kojem su domaćini lovili dva gola zaostatka iz prvog poluvremena, ali onda u razmaku od samo šest minuta izjednačili.