
Tottenham kreće u veliki šoping po Italiji
Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 31.03.15. | 10:17
Tottenham bi na ljeto mogao šopingirati po Italiji...
Sportski direktor Spursa je Talijan Franco Baldini, a za oko su mu u domovini zapela trojica nogometaša. Tuttomercato piše kako Tottenham traži novog napadača, budući da će Adebayor i Soldado sigurno napustiti White Hart Lane po završetku sezone.
Londonski klub želi naći adekvatnog partnera sjajnom Harryju Kaneu, a iako im se sviđa Simone Zaza iz Sassuola, njihov prioritet ipak je robusni centarfor Fernando Llorente, koji je u Juventusu pao u drugi plan pored Teveza i Morate.
Također, Tottenham želi osnažiti i srce obrambenog reda, a kao idealnog kandidata vide Kamila Glika. Poljskom stoperu je 27 godina, kapetan je Torina i igra sezonu života. Ne samo da komandira obranom, nego je i dosad u aktualnoj kampanji zabio sedam golova.
(Foto: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.