EXPA/PIXSELL

Torino na hrvatski pogon slavio kod Sassuola, utakmicu riješio Marko Pjaca (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 17.09.21. | 22:34

Hrvat zamijenio Hrvata, pa šest minuta kasnije zabio jedini gol na utakmici

Nogometaši Torina predvođeni trenerom Ivanom Jurićem večeras su od 20:45 u sklopu 4. kola Serije A gostovali kod ekipe Sassuola. Josip Brekalo za goste je igrao od prve minute, dok je Marko Pjaca svoju šansu čekao s klupe.

Upravo je hrvatski džoker s klupe, koji je umjesto sunarodnjaka Brekala ušao u 77. minuti susreta, postigao jedini pogodak na utakmici šest minuta kasnije. Sassuolo nije dobro iznio loptu sa svoje polovice, izgubio posjed, lopta je na lijevoj strani kaznenog prostora stigla do bivšeg igrača Dinama, a 26-godišnjak sjajno pogodio donji suprotni kut mreže protivničkog vratara Andree Consiglija.

Pogodak Pjace pogledajte OVDJE.

Torino je tako stigao do druge pobjede u novoj sezoni Serie A, nakon što su u prošlom kolu s 4:0 na domaćem terenu bili uvjerljivi protiv Salernitane. Prije toga su upisali dva poraza, protiv Fiorentine i Atalante, u susretima koji su završili rezultatom 2:1