Tomasov utrpao četiri gola te vodi svoju momčad prema rekordnom naslovu prvaka (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 27.10.19. | 18:46

Fenomenalni Zadranin preuzeo vrh ljestvice strijelaca.

Marin Tomasov igra sjajnu sezonu te vodi svoju Astanu prema novom naslovu kazahstanskog prvaka.

Danas je njegov klub slavio protiv Aktobea rezultatom 5:0, a naš krilni napadač se čak četiri puta upisao u listu strijelaca.

Tomasov je zabio u 22., 45., 50. i 56. minuti, dok je još jedan zabio Muzhikov u 91. minuti.

<iframe width="640" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/0ysE4pAbGDQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Zadranin je s današnjim dometom preuzeo vodsvto na ljestvici strijelaca s 19 golova, a tome je pridodao i 12 asistencija.

Dva kola prije kraja Astana zaostaje za vodećim Kairatom dva boda, ali imaju i utakmicu manje te će prema svemu sudeći osvojiti šestu titulu u nizu.

Zabio je Marin i u prošlom kolu, a posebno je upečatljiv pogodak od prije par kola s centra terena.

<iframe width="640" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/dW14m2WCDaI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="640" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/A8PqAfVplww" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>