
TNS ne može izgubiti, odličan tečaj na dvoboj Druida i Jezernjaka
Vrijeme Čitanja: 2min | pet. 22.12.17. | 08:25
Večeras se igraju tri utakmice velškog prvenstva.
Najzanimljivija od večerašnje tri utakmice velške Premier lige bit će ona između Druidsa i Bala Towna. Oba kluba imaju jednak broj bodova (26), s time da su Druidi odigrali utakmicu manje od Lakesidersa. Također, oba kluba igraju promjenjivo ove sezone i očekuje nas prilično neizvjesna utakmica.
Postoji jedan zanimljiv podatak što se međusobnih utakmica ove dvije momčadi tiče. U povijesti su odigrali 10 utakmica, a samo jedna je završila neriješeno. Od tih devet pobjeda, osam ih je imao Bala Town, a Druidi su prvu pobjedu upisali u aktualnom prvenstvu na domaćem terenu i to s uvjerljivih 3:0.
Stoga, igramo se sa zakonom brojeva, odnosno na tek drugi remi u povijesti dvoboja ova dva kluba, a argument nam je jednak broj bodova i slična gol razlika u aktualnom prvenstvu. Zicerašima preporučamo čistu jedinicu.
„Vječni prvak“ TNS, kojeg je jako dobro upoznala Rijeka u ovosezonskim kvalifikacijama za Ligu prvaka, na domaćem terenu dočekuje 10. Aberystwyth. TNS ima četiri boda više i utakmicu manje od prvog pratitelja Bangora i pobjedom u ovom dvoboju prvaci žele učvrstiti prvu poziciju.
Aberystwyth pobjedu nad TNS-om čeka od 16. kolovoza 2007., a u tom razdoblju TNS je slavio 16 puta, dok je osam utakmica završilo neriješeno. Igramo na pobjedu TNS-a u oba poluvremena.
Posljednji večerašnji dvoboj bit će onaj između Connah's Quaya i Newtowna. Domaćin Connah's je četvrti, a Newtown 9. s 12 bodova manje. Zanimljivo, posljednjih 15 utakmica nije bilo remija, Newtown je upisao osam, a Connah's sedam pobjeda. No, ove godine, domaćini su bolji, a tečaj na njih je odličan. Igramo jedinicu.
Vrijeme | RB | Liga | Događaj | Tip | Tečaj |
---|---|---|---|---|---|
Ukupan tečaj
Ukupan tečaj9,68
|
|||||
Pet 20:45 | 5044 | WAL 1 | Bala Town - Newi CD | Klađ. na utakmicu X | 3,45 |
Pet 20:45 | 5046 | WAL 1 | Connah's QN - Newtown | Klađ. na utakmicu 1 | 1,65 |
Pet 20:45 | 5045 | WAL 1 | TNS - Aberystwyth | Dupla pobjeda 1 i 1 | 1,70 |
Velška Premier liga, 18. kolo:
Bala Town – Druids, 20:45
Connah's Quay – Newtown, 20:45
TNS – Aberystwyth, 20:45
(Foto: Pixsell)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eKošarka
Hokej na ledu
Baseball
Stolni Tenis
Mali Nogomet
Snooker
LOL
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.