ANDREW COULDRIDGE/Action Images

Tin Jedvaj debitirao za novi klub i zaradio žuti karton

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 06.08.21. | 18:30

Lokomotiv je skočio (barem privremeno) na vrh ljestvice.

Danas je odigrana prva utakmica trećeg kola prvenstva Rusije. U Ufi istoimeni domaćin i Lokomotiv iz Moskve odigrali su 1:1. Ufi je to bio prvi prvenstveni bod a Lokomotivu sedmi te je, barem privremeno, bivši klub Slavena Bilića i Vedrana Ćorluke, a sadašnji Tina Jedvaja skočio na prvo mjesto ljestvice.

Ufa je povela u osmoj minuti sudačke nadoknade iz penala kojeg je skrivio Barinov i zaradio crveni karton. Penal je zabio Ivanov. Na poluvremenu u igru je ušao Tin Jedvaj kojem je ovo bio debi za svoj novi klub.

Unatoč igri s igračem manje Lokomotiv je u 73. preko Lisakovicha izjednačio te se rezultat do kraja utakmice nije mijenjao. Jedvaj je u drugom poluvremenu zaradio žuti karton, a Sofa Score dao mu je ocjenu 6.8.