Ten Hag: „Mediji kreiraju bajke i laži, unutar kluba je sve mirno“
Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 19.10.24. | 09:39
Manchester United trenutno se nalazi na 14. mjestu Premier lige, što je dodatno pojačalo spekulacije o mogućem otkazu 54-godišnjaku
Trener Manchester Uniteda, Erik ten Hag, kritizirao je medije zbog navodnog izmišljanja "bajki i laži" o njegovoj budućnosti na klupi kluba.
Prouči cjelokupnu ponudu za nogomet na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)
Ove optužbe dolaze u trenutku kada je Ten Hag pod velikim pritiskom, nakon niza od pet utakmica bez pobjede, uključujući razočaravajući poraz od Tottenhama 3-0 na domaćem terenu.
Manchester United trenutno se nalazi na 14. mjestu Premier lige, što je dodatno pojačalo spekulacije o mogućem otkazu 54-godišnjaku, posebno nakon što su članovi obitelji Glazer prisustvovali unaprijed dogovorenom sastanku uprave kluba u Londonu.
„Buka dolazi samo od nekih od vas, koji kreirate priče i bajke te donosite laži“, rekao je Ten Hag.
„Znam da smo na istoj strani u ovom klubu. To sam rekao i prije reprezentativne pauze. To sam rekao i nekolicini novinara. Vjerojatno mi novinari nisu vjerovali jer sam vidio izvještaje u medijima. No, unutar kluba je sve mirno“, dodaje.
Manchester United danas od 16 sati dočekuje Brentford u 8. kolu Premier lige.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
LOL
Counter Strike
Mali Nogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.