Talijanski kup: Pippo Inzaghi bolji u dvoboju legendi Milana (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 04.12.18. | 22:38

Talijani su danas igrali kup.

Prvi su na teren izašli Benevento i Cittadella, a u dvoboju niželigaša bolji je bio klub iz Serie B koji se plasirao u šesnaestinu finala pogotkom Bandinellija u 77. minuti. Isti igrač u igru je ušao 20-ak minuta ranije te zabio gol vrijedan plasmana u idući krug gdje ih čeka Inter.

U dvoboju klubova koje vode bivši igrači Milana bolja je bila Inzaghijeva Bologna koja je s uvjerljivih 3:0 svladala Oddov Crotone. Dvostruki strijelac bio je Orsolini, a jedan je dodao Falcinelli.

U posljednjoj utakmci današnjeg programa Sampdoria je na domaćem terenu preokrenula SPAL slavivši 2:1. Gosti su poveli preko Floccarija, ali golovima Defrela i Kownackija u iduće kolo ipak su odišli domaći nogometaši.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/PNk5" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>