REUTERS/Chris Radburn

Svecima nije pomoglo izbacivanje Oršića i Ćalete-Cara u drugu momčad, nova katastrofa za Redse

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 04.02.23. | 18:11

Kraj prvog dijela bio je koban za pulene Nathana Jonesa

Nije previše pomoglo Southamptonu što je spustio Mislava Oršića i Duju Ćaletu-Cara u drugu momčad – Sveci su na gostovanju kod Brentforda inkasirali tri pogotka i upisali novi poraz, svoj već 14. u tekućoj premierligaškoj kampanji. Hrvatski dvojac, dakle, nije bio niti na klupi, a kraj prvog dijela bio je koban za pulene Nathana Jonesa. Prvo je u 41. minuti Ben Mee zabio za 1:0, da bi već tri minute kasnije Mbeumo podignuo na 2:0.

Niti nastavak nije donio ništa ljepši scenarij za goste koji su ostali bez pogotka, ali su zato u 80. minuti primili još jedan. Strijelac je bio Jensen.

Identičnu katastrofu doživjeli su nogometaši Liverpoola koji su na gostovanju kod Wolverhamptona poraženi s uvjerljivih 3:0. Matip je u petoj minuti pogodio vlastitu mrežu, a sedam minuta kasnije je Dawson podignuo na 2:0.

Do kraja je još Neves zabioa za tri nula i već sedmi poraz Redsa u sezoni. Aktualni viceprvaci su tek na desetom mjestu Premier lige s 29 bodova iz 20 utakmica. (pz)