Suso želi otići iz Milana, španjolski velikan već radi na njegovom dovođenju
Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 29.12.19. | 22:25
Novi veliki transfer se kuha.
U očajnoj sezoni Milana svoj je obol dao i Španjolac Suso. On je odigrao 15 utakmica u Serie A, a učinak od jednog gola i dvije asistencije daleko je ispod razine na koju je navikao. Prošle je sezone imao učinak od sedam prvenstvenih golova i devet asistencija, tako da je jasno da je i Suso ove sezone podbacio.
Dolaskom Zlatana Ibrahimovića, koji je Susu već i preoteo dres s brojem 10, krilni napadač mogao bi se vratiti u Španjolsku. Kako javlja Gol Digital, na tom transferu je počeo raditi sportski direktor Seville - Monchi.
Andalužani su i ljetos pokušali dovesti Susa, ali sada su se stvari promijenile jer se ovaj ofanzivac ne osjeća sretnim u Milanu kao prije nekoliko mjeseci, a tu su i već navedeni faktori loše forme te dolaska Ibre.
Protiv povratka u Španjolsku nakon sezone u Almeriji 2013/14 nije ni sam igrač jer bi time bio bliži radaru Luisa Enriquea, izbornika španjolske reprezentacije. Za Furiju je Suso upisao pet nastupa, a kada bi tome pridodao još pokoji na Europskom prvenstvu, bio bi to vrhunac njegove karijere u nacionalnom dresu.
Suso je karijeru počeo u Cadizu odakle je i rodom, a u karijeri je bio član Liverpoola, Almerije i Genoe.
(foto: Reuters)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Ragbi
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.