Suarez riješio katalonski derbi

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 08.07.20. | 23:50

Teško izborena pobjeda Barce protiv gradskog rivala.

Posljednja utakmica 35. kola Primere donijela je gradski okršaj Barcelone i Espanyola koji je otišao na stranu Golijata. Rezultat je bio 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je urugvajski golgeter Luis Suarez.

Na utakmici smo vidjeli i dva isključenja, prvo je u 50. minuti Ansu Fati opasno startao đonom na suparničkog igrača te je tek četiri minute nakon što je zamijenio Semeda morao otići pod tuš.

Srećom po momčad Quiquea Setiena, samo tri minute kasnije Lozano je iz redova gostiju zaradio crveni karton te su obje momčadi bile brojčano poravnate na Camp Nou.

Trenutak odluke dogodio se u 56. minuti, a Suarez je zabio nakon što je golman obranio Messijev udarac.

Barcelona je drugoplasirana momčad La Lige sa bodom zaostatka, ali i utakmicom više od vodećeg Real Madrida, dok je Epsanyol zakucan na dno ljestvice s četiri boda zaostatka za pretposljednjim Leganesom, odnosno ogromnih 11 bodova i s utakmicom više od zone spasa.

(Foto: Albert Gea/Reuters)