Strinić kumovao pobjedi Bayerna, 18-godišnji Puljanin debitirao za Milan

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 24.07.19. | 10:09

Antonio Mionić upisao minute u dresu Milana.

Bayern je u pripremnoj utakmici u Kansas Cityju pobijedio Milan rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na utakmici djelo je Leona Goretzke u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, nakon loše reakcije Ivana Strinića. Naš reprezentativac je loše reagirao na Kimmichovu loptu u prostor te je dopustio bijeg jedinom strijelcu utakmice.

Strinić je odigrao cijelu utakmicu, ali prema pisanju talijanskih medija nije se proslavio, čak su ga okarakterizirali kao najslabiju kariku Milanove obrane.

Milanu je ovo bio prvi susret na turneji, ali i debi novog trenera Giampaola, koji osim poraza doživio još jedan udarac, ozljedu Thea Hernandeza. Ovosezonskom pojačanju iz Reala stradao je gležanj te je iznesen na nosilima s terena.

U zadnjim minutama susreta na teren u dresu Milana je istrčao i 18-godišnji Puljanin Antonio Mionić, koji je u Rossonere stigao 2018. godine kao perspektivni U17 reprezentativac.

Bayernu i Kovaču je ovo treća utakmica na International Champions Cupu, nakon poraza od Arsenala od 2:1, svladali su Real 3:1 te Milan 1:0.