REUTERS/Stephane Mahe

Što se događa s Rennesom? Toulouse glatko slavio, Majeru tek 20 minuta

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 12.02.23. | 16:16

U posljednjih pet utakmica Rennes ima jednu pobjedu i četiri poraza.

Toulouse je u nedjelju kod kuće u utakmici 23. kola francuskog prvenstva sa 3:1 svladao Rennes.

Toulouse je svoja tri gola postigao u prvom poluvremenu u razmaku od deset minuta. Za 1:0 je u 27. minuti zabio Ratao, na 2:0 minutu kasnije podiže Aboukhlal, a na 3:0 u 37. minuti Dallinga. U 55. minuti Rouault zabija autogol i smanjuje vodstvo Toulousea na 3-1. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer je ušao u igru za Rennes od 70. minute.

Nakon ove pobjede Toulouse se popeo na 10. mjesto i ima 32 boda, dok je Rennes peti sa 40 bodova. Spomenimo i kako je Rennesu ovo četvrti poraz u posljednjih pet utakmica, dok je s druge strane Toulouse upisao svoju četvrtu pobjedu u posljednjih pet utakmica.

Od ostalih utakmica spomenimo uvjerljivo slavlje Remisa protiv Troyesa (4:0) te Montpelliera protiv Bresta (3:0). Ante Palaversa zbog ozljede nije konkurirao za sastav Troyesa.

Kolo će zaključiti Lyon našeg Dejana Lovrena i hit-momčad ove sezone u Ligue 1, Lens, a utakmica je na rasporedu u 20.45 sati.