3-4 Sowe zabija, Osijek je ispao iz kvalifikacija za Europa ligu.

3-3 Mariiiiiiiić siguran, CSKA ima penal za pobjedu

2-3 Bodurov zabija, CSKA opet ima prednost.

1-2 Ostaje 1-2. Ivušić brani udarac Gefersona.

1-2 Mile Škorić je promašio cijeli gol. Osijek je u lošoj poziciji.

1-2 Carey zabija.

1-1  Bočkaj je promašio, vratar gostiju brani njegoov udarac.

1-1 Rodrigues

1-0 LOPAAAA!!!!!!

120' KRAJ. Izvodit će se kazneni udarci!

117' Svega par minuta dijeli nas od kaznenih udaraca.

96' Udarac Bočkaja odlazi pored gola

91' Počeli su produžeci u Gradskom vrtu!

90' Kraj regularnog dijela utakmice, igrati će se produžeci!

82' Nema prevelikih zbivanja na terenu, obje momčadi igraju dosta defenzivnije nego u prvom poluvremenu.

71' Mance snažno tuče sa 20-ak metara od gola, ali njegov udarac nije bio opasan po gostujućeg vratara.

62' Prvu pravu priliku u drugom poluvremenu vidjeli smo u 62. minuti. Marin Pilj prošetao se između nekoliko gostujućih igrača, stigao je sve do ruba 16-erca nakon čega je uputio jedan prizemni udarac, ali on odlazi pored gola gostujućeg vratara.

46' Počelo je drugo poluvrijeme. Trener gostiju nije ništa mijenjao, dok je kod Osijeka izašao Kleinheisler, a sada je u igri Ukrajinac Lopa

45+3' Kraj prvog poluvremena

45+2' CSKA zabija pogodak, ali je on orpavdano poništen radi zaleđa.

37' Nema nikavih aktualnosti na terenu, CSKA je puno oslabljeniji ne igranjem Evandra, a domaći sastav kontrolira tijek utakmice

27' GOOOOOOOOOOOOOOOOL Marić je primio loptu skroz na desnoj strani, ostavio ju je Žaperu koji fantastičnim ubačajem pronalazi glavu novog igrača Osijeka Ante Majstorovića koji odlično reagira na prvoj vratnici i zabija pored nemoćnog vratara gostujuće momčadi.

23' Odlična prilika za Osijek. Bočkaj je ubacio s lijeve strane, Šorša odlično utrčao ispred braniča, ali njegov udarac odlazi pored gola.

20' Osijek je mrvicu bolji, ali i dalje nama pravih prilika na utakmici.

13' CSKA traži kazneni udarac, ali od toga neće biti ništa budući da je lopta pogodila Mancea u trbuh, nikako u ruku što sugeriraju gostujući igrači.

12' Fantastična atmosfera na Gradskom vrtu.

3' Odličan pokušaj Bočkaja iz slobodnog udarca, ali vratar gostiju je siguran.

1' Počela je utakmica u Osijeku.

*****************************************************

UOČI UTAKMICE:

20:35 Desetak minuta prije početka utakmice. Tribine Gradskog vrta jako su dobor popunjene i ispred nas je prema svemu sudeći jedna odlična utakmica. Treba reći kako je stigao i veći broj gostujućih navijača tako da će u Osijeku biti jedna prava inogometna atmosfera.

19:45 STIGLI SASTAVI

19:00 Osijek i CSKA Sofija danas u 20:45 odigrati će uzvratni susret kvalifikacija za Europa ligu.

Prva utakmica završila je rezultatom 1:0 za CSKA, a pogodak odluke vidjeli smo u 52. minuti utakmice kada je fantastičnim udarcem sa oko 25 metara Evandro probio vratara Osijeka Ivicu Ivušića i osigurao svojoj momčadi pobjedu u prvoj utakmici.

Uzvrat se igra na Stadionu Gradski vrt, a utakmicu će suditi austrijski sudac Schorgenhofer.

U ovu utakmicu CSKA ulazi u nešto boljoj formi. Momčad koju vodi Ljupko Petrović u posljednjem susretu uoči dvoboja s Osijekom slavila je protiv gradskog rivala Slavije rezultatom 2:1, dok je Osijek u HNL-u izgubio na gostovanju kod Gorice rezultatom 3:1

18:45 Prvu utakmicu ovih dvaju momčadi mogli ste pratiti uživo na Germanijaku putem tekstualnog prijenosa, dok ste nakon toga mogli i pročitati detaljniji izvještaj s utakmice:

18:35 Momčad Dine Skendera jučer je odradila posljednji trening prije današnjeg susreta:

18:30 Opširniju najavu današnje utakmice pročitajte na sljedećem linku, dok u dnu teksta možete pogledati konferenciju za medije trenera Osijeka Dine Skendera uoči današnje utakmice:

18:15 Osječki sastav s nestrpljenjem očekuje današnju utakmicu u kojoj očekuju pozitivan rezultat i prolazak u daljnju fazu natjecanja

(foto:Pixsell)