TIJEK UTAKMICA EL: Eintracht prošao Benficu

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 18.04.19. | 22:15

Tri utakmice su praktički riješene, jedna je vrlo neizvjesna.

VALENCIA – VILLAREAL 2:0 (3:1)

> Fantastična koreografija navijača Rebićeva kluba (VIDEO)

Tijek utakmice:

90' KRAJ UTAKMICA.

67' 2:0 ZA EINTRACHT!! Rebić odlično spušta za Rodea, a mladi Njemac s ruba šesnaesterca prelijepo plasira loptu u donji kut Vlachodimosa.

55' BRZE PROMJENE REZULTATA U LONDONU. Slavia Prag je preko Sevčika (51', 55') smanjila prednost Bluesa na 4-3. Ali još su im potrebna dva gola da bi eventualno iznenadili domaćina i izbacili ih iz natjecanja

54' VALENCIA JE DEFINITIVNO RIJEŠIAL PITANJE PROLAZA. Dani Parejo zabio je iz slobodnjaka za 2-0 protiv Villarreala.

46' Počela su druga poluvremena svih utakmica.

45' Kraj prvog poluvremena. Tri kluba su praktički osigurala prolaz - Chelsea, Arsenal i Valencia, a Eintracht trenutno vodi protiv Benfice te im je potreban još jedan gol (a da ga ne prime istodobno) za prolaz.

37' I EINTRACHT VODI!! Kostić zabio nakon odbijanca i udarca domaćina koji je završio u stativi!!

37' GOL ZA ARSENAL!! Lacazette predivnim golom iz slobodnog udarca dovodi Topnike u vodstvo i čini prolaz za Napoli gotovo nemogućom misijom.

27' GOLIJADA NE STAJE, CHELSEA POVISIO NA 4-1!! Nakon Giroudovog udarca iz blizine kojeg brani Kolar, Pedro opet uspijeva utrpati loptu u gol sa metar-dva.

26' SLAVIA SMANJILA NA 3-1!! Nakon kornera Svecika, Soucek je fantatsicno glavom zakucao loptu u gol Arrizabalage.

17' CHELSEA NE STAJE, 3:0!! Kanteovu loptu u prostor Pedro je preusmjerio Giroudu kojem nije bilo teško sprovesti loptu u nebranjenu mrežu.

13' GOL ZA VALENCIJU! Iz teške situacije Latorre na asist Cuedesa odlično preusmjerava loptu u malu mrežicu i dovodi Šišmiše u vodstvo 1:0.

10' CHELSEA 2:0!! Nakon prodora Hazarda s lijeve strane Pedro nespretno na drugoj stativi dočekuje loptu ali je branič gostiju Deli nesretno posprema u vlastitu mrežu.

5' 1:0 ZA CHELSEA!! Pedro nakon duplog pasa sa Giroudom rano doveo u vodstvo ekipu iz Londona.

1' POČELE SU UTAKMICE.