REUTERS/Pedro Nunes

Spursima bivši junior zamalo zabio senzacionalan gol, ali iskazao se čudesni Lloris pa pao u sudačkoj nadoknadi (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 3min | uto. 13.09.22. | 20:32

Ivan Perišić igrao je za Tottenham cijeli susret, a Conte nije mogao vjerovati što se dogodilo pred kraj utakmice

Sporting je na domaćem terenu u uzbudljivoj utakmici 2. kola grupne faze Lige prvaka slavio protiv Tottenhama s 2:0, a oba zgotika pala su u sudačkoj nadoknadi.

Prvi dio na strani Spursa obilježio je Richarlison kojeg danas nije išla realizacija. Nalazio se nekoliko puta u prilikama, a onaj koji je ordinirao uglavnom na lijevoj strani i slao centaršute bio je Ivan Perišić. Osim za Richarlisona imao je opasno ubacivanje u za Kanea u drugom dijelu koje nije našlo put do mreže.

Bio je to dan u kojem su se isticali i vratari. Adan je branio nekoliko puta opasnosti koje su stizale od Tottenhama, a Lloris je imao možda najbolju obranu i spriječio gol koji bi vjerojatno ušao u izbor za 'Puskasa'.

Zvijezda dana mogao je biti i potencijalni osvetnik Marcus Edwards iz Sportinga. Ono što je napravio da je završilo golom bio bi poetičan trenutak protiv bivšeg kluba u Ligi prvaka. Nekadašnji junior Spursa sjurio se s centra prema vratima svog bivšeg kluba u maniri Maradone i Messija.

Nanizao je nekoliko igrača među kojima su na podu u pokušaju da ga zaustave završili redom Dier, Perišić i Romero, ali njegov udarac nakon duplog pasa s Trincaom čudesno je obranio Hugo Lloris.

No ono što nije prošlo za Edwardsa je u sudačkoj nadoknadi za Paulinha i Artura Gomesa, a trener Tottenhama Antonio Conte nije mogao vjerovati što se događa. Zabili su u sudačkoj nadoknadi dva zgoditka, jedan u prvoj minuti, a drugi u trećoj. Zanimljivo je da je Gomes zamijenio Edwarsa u drugoj minuti sudačke nadoknade, a onda samo minutu kasnije za bio za 2:0 na asistenciju Paulinha. Sve golove možete pogledati OVDJE.

Ivan Perišić odigrao je za Tottenham cijelu utakmicu i bio je jedan od boljih u redovima Spursa, ali njegovi centaršutevi nisu pronašli metu koja će ih pospremiti u gol.

Tottenham sad nakon dva kola ima pobjedu i poraz dok je Sporting na dvije pobjede i zauzima prvo mjestu skupine D. (KM)