Action Images

Sosa asistirao u pobjedi Stuttgarta protiv Mainza (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 29.01.21. | 22:37

Švabe u drugom poluvremenu riješile utakmicu za prekid crne serije.

Odigrana je utakmica 19. kola njemačke Bundeslige u kojoj je Stuttgart pobijedio Mainz rezultatom 2:0.

U prvom poluvremenu smo gledali utakmicu bez velikih prilika. Stuttgart je imao nešto veći posjed, ali je Mainz bio nešto opasniji, no na odmor se otišlo najnepopularnijim rezultatom.

Prvu veliku priliku domaćini su imali u 55. minuti i odmah su je iskoristili i došli u vodstvo. Borna Sosa je ubacio s lijeve strane na rub peterca gdje se najbolje snašao Saša Kalajdžić i glavom pospremio loptu iza Zentnera za 1:0.

Pogledajte prvi gol Stuttgarta OVDJE.

Mainz je u 62. minuti imao priliku za povratak u utakmici, ali Onisiwo nesretno pogađa gredu. Kazna je uslijedila u 72. minuti kad je Wamangituka odigrao prekrasnu solo akciju, koju je pokrenuo sa svoje polovice te se sjurio do protivničkog kaznenog prostora i rutinirano pospremio loptu u mrežu gostiju za konačnih 2:0.

Pogledajte sjajnu solo akciju i gol Wamangituka OVDJE.