EXPA/PIXSELL

Sosa asistirao u demoliranju Augsburga za prekid crne serije Stuttgarta (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 10.01.21. | 17:37

Uvjerljivo slavlje Švaba.

U Augsburgu je odigrana utakmica 15. kola njemačke Bundeslige u kojoj je Stuttgart slavio protiv istoimenog domaćina rezultatom 1:4.

Susret nije mogao bolje započeti za goste, naime u 10. minuti Oxford radi prekršaj u svom kaznenom prostoru na što sudac pokazuje na bijelu točku za goste. Nicolas Ivan Gonzalez je preuzeo odgovornost te sigurno pogodio za 0:1.

Gol Gonzaleza pogledajte OVDJE.

Nakon gola bude se domaćine te s dvije prilike prijete gostima, no nisu pronašli put ka golu Stuttgarta. Švabe to kažnjavaju u 29. minuti brzim protudarom, Kempf je sjajnom dubinskom loptom pronašao Borna Sosu, koji ulazi u kazneni prostor te lijepom povratnom loptom poslužuje Wamangituka kojem nije bio preveliki problem zabiti za 0:2.

Asistenciju Sose i gol pogledajte OVDJE.

Augsburg se vraća u prvoj minuti nastavka preko Richtera, koji je zabio na asistenciju Rubena Vargasa.

Gol Augsburga pogledajte OVDJE.

No, pitanje pobjednika Švabe su riješili u 61. minuti kad je Gonzalez sjajnim ubačajem pronalazi Castra za 1:3.

Pogledajte gol Castra OVDJE.

Ukoliko je i bilo malo šanse za domaćine od 76. minute se i to ugasilo jer je Richter zaradio drugi žuti karton. Sjajnu večer Stuttgarta završio je Didavi u 87. minuti zabivši gol za konačnih 1:4 na asistenciju Antona.

Gol Didavija pogledajte OVDJE.

Švabe su tako upisale sva tri boda na teškom terenu prekinuvši niz od tri utakmice bez pobjede.

U drugoj utakmici dana Arminia je na svom terenu golom Yaboa u 64. minuti slavila protiv Herthe rezultatom 1:0.