Bernd Thissen/DPA

Soldo igrao cijeli susret u porazu od Partizana, Villarreal ispratio petardom Austrijance

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 06.10.22. | 23:03

Bivši stoper Lokomotive igrao je cijelu utakmicu za Köln

Do vrijedne pobjede za prvo mjesto u skupini došao je Partizan na gostovanju kod Kölna. Za njemačku momčad u porazu od 0:1 cijeli susret odigrao je nekadašnji stoper Lokomotive Nikola Soldo. Jedini gol na susretu zabio je Marković u devetoj minuti, a time i doveo Partizan trenutno na prvo mjesto skupine D Konferencijske lige. Ranije u ovog skupini odigran susret 3. kola između Slovacko i Nice, a slavila je minimalno francuska momčad.

Hrvatska kolonija u Cluju stigla je do prve pobjede u skupini G gdje su sve momčadi s jednakim brojem bodova trenutno. Cluj je slavio na gostovanju kod Slavije Prag, a jedini gol u pobjedi 0:1 postigao je Janga u 45. minuti. Karlo Muhar igrao je cijeli susret za Cluj, a Lovro Cvek je ušao u 87. minuti.

Karlo Bručić odgledao je susret s klupe, a Gabrijela Debeljuha nije bilo u sastavu zbog ozljede.

Uspješno kroz Konferencijsku ligu kroči i Hajdukov krvnik Villarreal. Danas su ugostili Austriju Beč koju su ispratili kući s rezultatom 5:0. U prvom poluvremenu zabijali su Baena (18') i Danjuma (43'), dok je u drugom Morales postigao hat-trick (76', 80', 88'). Villarreal je trenutno prvi na ljestvici skupine C s devet bodova u tri kola, a prati ih poljski Lech za koji nastupa Antonio Milić s četiri boda. (rv)