
Slaven Belupo doveo odbjeglog dinamovca iz Bundeslige
Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 09.01.20. | 11:52
Farmaceuti rade punom parom…
Davor Lovren stigao je na posudbu do kraja sezone u Slaven Belupo.
Lovren je 21-godišnji ofenzivac koji je za mlade reprezentacije Hrvatske upisao 35 nastupa i pritom postigao osam pogodaka.
"Drago mi je što sam stigao u Slaven Belupo, klub koji ima reputaciju jednog od najorganiziranijih i najstabilnijih u Hrvatskoj. Željan sam igre i golova i jedva čekam krenuti s treninzima. Cilj mi je svojim pristupom izboriti mjesto u momčadi i svojim igrama pridonositi dobrim rezultatima“.
Davor Lovren je mlađi brat poznatijeg Dejana. Debitirao je za prvu momčad Dinama 2016. godine u utakmici protiv Lokomotive, ali svoju priliku nije čekao u Modrom dresu već je u ljeto 2017. godine otišao u Fortunu Dusseldorf. Međutim, u Njemačkoj se nije izborio za mjesto u prvom sastavu te se sad vraća u HNL u potrazi za minutama u ozbiljnom nogometu.
Pogledajte TEČAJEVE Germania Sport kladionice.
(foto: Pixsell)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
Counter Strike
Mali Nogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.