REUTERS/Leonhard Foege

Sjajna asistencija Luke Sučića u pobjedi nad Wolfsbergerom (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 05.11.22. | 20:32

Sučić je za austrijskog prvaka odigrao cijelu utakmicu, dok je Šimić ušao u 86. minuti

U ogledu 15. kola austrijske Bundeslige nogometaši RB Salzburga su upisali novu pobjedu te su u gostima pobijedili Wolfsberger 2:1.

Prednost od dva pogotka RB Salzburg je stvorio u prvom poluvremenu. Prvi pogodak gosti su dali u 17. minuti. Strijelac je bio Okafor, a asistent hrvatski nogometaš Luka Sučić. Video pronađite OVDJE.

U 42. minuti Adamu je povećao na 2:0, dok je domaći sastav do kraja tek uspio smanjiti, a strijelac je bio Malone petnaest minuta prije kraja.

Sučić je za austrijskog prvaka odigrao cijelu utakmicu, dok je Roko Šimić u igru ušao u 86. minuti.

RB Salzburg je prvi na ljestvici, ima 36 bodova, odnosno pet više od Sturma koji ima utakmicu manje.