Hrvoje Jelavić/PIXSELL

Šibenik stigao na dva boda do Zrinskog i devete pobjede u nizu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 28.04.24. | 17:45

Zrinski je ranije u ovom kolu svladao Solin 0-1

Kvaliteta Šibenika i Zrinskog odskače od kvalitete ostatka društva u 1.NL i zbog toga su jasni predvodnici i direktni protivnici jedan drugom u borbi za plasman u HNL. U susretu 28. kola 1.NL, Šibenčani su s četiri pogotka napunili mrežu Dugopolja, slavili rezultatom 4-0 i tako svojom devetom pobjedom u nizu stigli do 67 bodova, samo dva manje od vodećeg slavonskog sastava.

Već u 3. minuti, pisalo je 1-0 na semaforu kada je stoper Dujmović zatresao mrežu. U nastavku utakmice, Šibenik je s još tri pogotka potvrdio svoju pobjedu. Zabili su Cvijanović, Delić i Laća.

Zrinski je ranije u ovom kolu svladao Solin 0-1.

Do kraja prvenstva ostalo je još pet kola, a u zadnjem nas očekuje okršaj Zrinskog i Šibenika na Gradskom vrtu i upravo bi taj susret mogao odlučiti osvajača drugog razreda domaćeg nogometa. (g)