Sevilla slavila protiv fenjeraša i uzvratila mu za nedavni poraz

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 17.03.21. | 20:50

Rakitić i društvo upisali su nova tri boda.

Na rasporedu La Lige ove srijede našao se zaostali susret 2. kola.

Sevilla je na svom Sanchez Pizjuanu dočekala slabašni Elche te ga doma ispratila s 2:0.

Premda bismo u ovom susretu vjerojatno već unaprijed upisali bodove za momčad iz Andaluzije, činjenica je da su prije 11 dana Rakitić i ekipa kao gosti pognute glave napuštali stadion Elchea koji je tada slavio 2:1.

Ipak, momčad Julena Lopeteguija nije dozvolila još jedno iznenađenje, premda su gosti dugo odoljevali. U 43. minuti Suso je sjajno nabacio, a En Nesyri je preusmjerio loptu u gol za olakšanje domaćina.

No, nisu slamali goste koji su i sami imali svoj fond prilika (11 udaraca, pet u okvir naspram Sevillinih 14, od čega je osam otišlo u okvir gostujućeg vratara), ali je nedostajalo koncentracije pri finalnom dodiru.

U 90. minuti, na samom smiraju susreta, Vazquez se sjajno snašao te je pogotkom petom nakon kontre razriješio sve sumnje oko pobjednika susreta.

Napomenimo i da je Ivan Rakitić odigrao svih 90 minuta u redovima slavljenika.