REUTERS/Marcelo Del Pozo
REUTERS/Marcelo Del Pozo

Sevilla bez Rakitića ostala i bez pobjede protiv Rayo Vallecana

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 19.02.23. | 18:45

U samom finišu su obje momčadi postigle po jedan pogodak za potencijalnu pobjedu, ali su oba gola poništena zbog zaleđa

Pobjednika nije bilo u ogledu 24. kola španjolske La Lige u kojem su Rayo Vallecano i Sevilla odigrali 1:1.

Sevilla je bila na putu prema četvrtoj ligaškoj pobjedi u posljednjih pet susreta kada je povela golom Susa u 29. minuti. Gosti su imali gol prednosti do 65. minute, no tada je nakon kornera vrlo dobro reagirao Lejeune i glavom pogodio za konačnih 1:1.

U samom finišu su obje momčadi postigle po jedan pogodak za potencijalnu pobjedu, ali su oba gola poništena zbog zaleđa.

Rayo Vallecano je nastavio pozitivan niz rezultata u La Ligi te taj sastav ima dvije pobjede i dva neodlučena rezultata u posljednje četiri utakmice. Rayo Vallecano je ostao na šestom mjestu, dok je Sevilla napravila mali pomak i sada je na 12. mjestu.

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić nije bio u kadru Seville za ovaj dvoboj.

Posljednju utakmicu ovog kola u ponedjeljak će odigrati Gefate i Valencia. (hina)


La Liga, 22. kolo

Petak, 17. veljače

Girona – Almeria 6:2

Subota, 18. veljače

Real Sociedad – Celta 1:1

Betis – Valladolid 2:1

Mallorca – Villarreal 4:2

Osasuna – Real Madrid, 0:2

Nedjelja, 19. veljače

Elche – Espanyol 0:1

Rayo Vallecano – Sevilla 1:1

Atletico – Athletic 1:0

Barcelona – Cadiz 2:0

Ponedjeljak, 20. veljače

Getafe – Valencia 1:0


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.




Tagovi

SevillaIvan RakitićRayo Vallecano

Ostale Vijesti