Sandhausen potopio Braunschweig, Bochum i Heidenheim minimalno

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 26.07.15. | 19:15

München 1860 doživio je poraz od Heidenheima, a zabilježen je i jedan remi.

Danas su odigrana četiri susreta druge njemačke lige. Jedino slavlje domaćina zabilježio je Heidenheim koji je na svom terenu s minimalnih 1:0 slomio otpor 1860 Münchena. Pogodak odluke djelo je Krausa u 86. minuti susreta.

Dvije gostujuće pobjede režirali su nogometaši Bochuma i Sandhausena. Pali su Paderborn i Braunschweig s minimalnih 0:1, odnosno 1:3.

Jedini susreta dana bez pobjednika u 2. Bundesligi je onaj između Union Berlina i Düsseldorfa (1:1). U prednosti su došli domaćini preko Kessela samo pet minuta nakon početka utakmice, a izjednačenje je stiglo u dvije minute prije kraja kada zabija Ya Konan.

2. Bundesliga, 1. kolo:

Paderborn – Bochum 0:1 (Haberer 61')
Braunschweig – Sandhausen 1:3 (Hochscheidt 29'/Hübner 31', Wooten 41', Bouhaddouz 65')
Heidenheim – 1860 München 1:0 (Kraus 86')
Union Berlin – Düsseldorf 1:1 (Kessel 5'/Ya Konan 88')

SandhausenEintracht BraunschweigBochumHeidenheim2. BundesligaPaderbornUnion BerlinFortuna Dusseldorf