Roma nadigrala Lazijo u rimskom derbiju (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 18.11.17. | 19:53

Golčina Nainggolana…

U utakmici 13. kola Serije A Roma je , u statusu domaćina, pobijedila Lazio 2:1.

U prvom poluvremenu vidjeli smo malo toga, svega nekoliko poluprilika, ali je drugih 45 minuta bilo puno bolje i dinamičnije.

Roma je povela u 49. minuti s bijele točke kada je precizan izvođač bio Perotti. Samo četiri minute kasnije Nainggolan je prekrasnim udarcem  s ruba šesnaestera povisio na 2:0.

Činili se kao da Lazio nema nikakve šanse, igra im se bila raspala i sve je upućivalo na mirnu završnicu. Međutim, u 72. minuti Manolas je potpuno nepotrebno u vlastitom kaznenom prostoru loptu rukom izbacio u korner, a sudac Rocchi je, nakon gledanja snimke, dosudio kazneni udarac koji je sigurno realizirao Immobile. To mu je bio 15. gol ove sezone.

Očekivano, Lazio je nakon tog jedanaesterca pokušao doći do izjednačenja. Gosti su uspjeli tvoriti nekoliko obećavajućih situacija, ali do još jednog gola ipak nisu uspjeli doći i Roma je došla do velike pobjede.

Roma je ovom pobjedom skočila na treće mjesto s 30 bodova, dok je Lazio pao na peto mjesto, s dva boda manje.