REUTERS/Benoit Tessier

Rennes Lovre Majera izvukao pobjedu u zadnjim minutama

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 06.10.22. | 22:58

Slavlje francuskom sastavu donio je Doue

Rennes Lovre Majera je bio na milimetar udaljen od toga da posustane u borbi za prvo mjesto skupine B Europske lige. Večeras su nogometaši francuskog kluba imali tek mršavih 1:1 protiv kijevskog Dinama sve do 90. minute kada je Doue uspio konačno probiti mrežu Dinama.

Iako su imali 53 posto posjeda, čak 18 udaraca prema vratima Kijevljana, devet kornera i mnogo šansi, igrači Rennesa nisu nikako mogli pronaći put do pobjede, ali je Doue onda na koncu iskoristio pogešku gostujuće obrane i zabio za važnu pobjedu.

Prije toga je Terrier doveo Rennes u vodstvo, a za kijevski je klub zabio Cigankov.

Dodajmo i kako je Majer odigrao 60 minuta za pobjednički sastav.

U istoj skupini Fenerbahçe se lagano obračunalo s Larnacom pobhedom 2:0. Golove su zabili Batshuayi te Mamas koji je loptu spakirao vlastitu mrežu.

Arsenal je pak relativno jednostavno došao do pobjede nad Bodo/Glitmom i to rezultatom 3:0. Nketiah, Holding i Vieria su zabili za Topnike.

Iste sreće nije bio Jose Mourinho i njegova Roma – Talijani su poraženi protiv Betisa golom u 88. minuti kojeg je postigao Luiz Henrique.

Prije toga je Dybala iz penala doveo domaćina u vodstvo, a na 1:1 je poravnao Rodriguez. (pz)